• Producent: ORGANON N.V.
  • Kategoria: Wkładki antykoncepcyjne


SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:


Roczny wskaźnik wydajności antykoncepcyjnej wkładki Cu 375 to mniej aniżeli jeden na 100, w zakresie zakładanych i wstrzykiwanych środków antykoncepcyjnych i chirurgicznej sterylizacji. Stosując wkładkę CU 375 ryzyko ciąży pozamacicznej jest najmniejsze i wynosi 0,25 - 0 na 1000 pań rocznie.


atuty:


nie wymaga codziennej uwagi
natychmiastowa efektywność
długa używalność
wygodna
98% - 99% produktywności
potwierdzone bezpieczeństwo używania
osiągalna do wykorzystywania poprzez kobiety karmiące piersią
płodność powracająca natychmiast po wyjęciu wkładki wewnątrzmacicznej
nie mieści hormonów
może być używana przez kobiety, które nie mogą stosować pigułek antykoncepcyjnych zawierających estrogenyOKRES efektywnOŚCI:


Skuteczność antykoncepcyjna zwartego w wkładce we wnętrzumacicznej Cu 375 ładunku miedzi wynosi 5 lat.


MOMENT ZAŁOŻENIA:


Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 może być założona w jakimkolwiek czasie w ciągu cyklu menstruacyjnego, pod warunkiem, że kobieta nie jest w ciąży i stale stosowała wydajne środki antykoncepcyjne od ostatniej menstruacji. Wielu lekarzy preferuje zakładanie wkładki we wnętrzumacicznej w ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia menstruacji ponieważ wówczas szyjka macicy jest trochę bardziej zwiększona usprawniając tym samym założenie wkładki a ciąża jest nad wyraz niedużo prawdopodobna. Ponad to, zakładanie wkładki w tym czasie może powodować mniejszy dyskomfort, mniejsze skurcze oraz plamienie u pacjentki. Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 może być założona już po pierwszym trymestrze od poronienia bez komplikacji lub wywołanej aborcji. Osoba zakładająca powinna przeprowadzić trafny wywiad oraz badanie pod kątem obecności chorób przenoszonych drogą płciową.


POWSZECHNOŚĆ stosowanIA:


Na całym świecie wkładka w środkumaciczna jest najszczególniej powszechnie stosowanym odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym. Wykorzystywanie wkładki w środkumacicznej jest różnorodne w zależności od kraju odzwierciedlając różnice kulturowe, dostępność, wybór środków antykoncepcyjnych, stosunek i znajomość osób zakładających, a także cele pań. W Skandynawii, 20 do 40 % osób stosujących środki antykoncepcyjne używa wkładek w środkumacicznych, a z kolei w Chinach wkładki w środkumaciczne stosuje 60 milionów kobiet.


POWRÓT PŁODNOŚCI:


Efekt antykoncepcji oferowany poprzez wkładkę wewnątrzmaciczną Cu 375 jest odwracalny po jej usunięciu. Wskaźnik zajścia w ciążę po usunięciu wkładki w celu planowanej ciąży jest normalny, a długość wykorzystywania wkładki nie wpływa na wskaźnik efektywnej zaplanowanej ciąży. Wkładki w środkumaciczne pokryte miedzią mogą zmienić odcienię w sterylnym opakowaniu, lecz nie jest to powodem do niepokoju. Miedź matowieje, ponieważ powietrze przechodzi poprzez sterylne opakowanie wkładki w środkumacicznej powodując tworzenie się na powierzchni powłoki tlenkowej albo siarczkowej. Opakowanie wkładki wewnątrzmacicznej musi być przepuszczalne, by móc sterylizować wkładkę. Jeżeli opakowanie nie jest uszkodzone a data ważności nie upłynęła, wówczas wkładka w środkumaciczna pozostaje sterylna nawet jeśli miedź na wkładce pokryta jest nalotem. Badania laboratoryjne pokazują, iż zmatowienie nie wpływa na bezpieczeństwo ani efektywność wkładki we wnętrzumacicznej.


atrybuty:


Boczne ramiona wkładki Cu375 są elastyczne i ukształtowane w taki sposób,starannie przylegać do dna macicy, równocześnie nie wywołując rozciągania jamy macicy lub nie dotykać.
Stosując wkładkę Cu 375 stopień ciąży pozamacicznej jest najmniejszy ze wszelkich innych stosowanych wkładek wewnątrzmacicznych i wynosi 0.25-0 na 1000 kobiet rocznie.
Wkładka w środkumaciczna Cu 375 jest wyjątkowo komfortowym, w 98 -99% efektywnym, potwierdzonym jako bezpieczny i prosto odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym, który może być stosowany aż do 5 lat albo usuniętym w każdym momencie. Ponieważ powyższa wkładka maciczna nie mieści hormonów, nie występują żadne skutki uboczne wynikające ze używania hormonów.
Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 jest zalecana dla pań, które mają co najmniej jedno dziecko (ciążą rozciąga macicę i tym samym obniża ryzyko wydalenia wkładki), żyją w monogamicznym związku i nie miały zapalenia macicy albo nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej.


rozmiar: uniwersalny
wymiary: szer. 18 mm, dł. 36 mm
Termin Ważności: 5 lat od daty produkcji
Okres antykoncepcji: 5 lat (okres sugerowany)


Multiload zbudowana jest z polietylenu z drutem miedzianym nawiniętym wokół trzonu. Giętkie ramiona boczne gwarantują wysokie położenie wkładki w dnie macicy.

Model Cu 375

lubiana wkładka w środkumaciczna,

szybka i przystępna aplikacja,


Informacja dodatkowa:

Ten towar wysyłamy jedynie za pośrednictwem kuriera GLS

Produkty podobne

Najpopularniejsze produkty w kategorii: Wkładki antykoncepcyjne